Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ
