Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Square
sv: Ruta

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Red
sv: Röd

en: Style
sv: Stil

en: Purple
sv: Lila

en: Blue
sv: Blå

en: Offset
sv: Kompensera

en: Target
sv: Mål

en: Round
sv: Avrundning

en: Round 2
sv: Omgång 2

en: Dark
sv: Mörkt
