Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Text
fi: Teksti

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Square
fi: Neliö

en: Duration
fi: Kesto

en: Red
fi: Punainen

en: Style
fi: Tyyli

en: Purple
fi: Violetti

en: Blue
fi: Sininen

en: Orange
fi: Oranssi

en: Target
fi: Kohde

en: Round
fi: Pyöristä

en: Dark
fi: Tumma
