Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Duration
ro: Durată

en: Red
ro: Roșu

en: Style
ro: Stil

en: Blue
ro: Albastru

en: Offset
ro: Decalaj

en: Target
ro: Țintă

en: Round
ro: Rotunjit
