Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: - None -
cs: - Nic -

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Duration
cs: Trvání

en: Red
cs: Červená

en: Style
cs: Styl

en: Blue
cs: Modrý

en: Offset
cs: Posun

en: Target
cs: Cíl
