Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.4-beta1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Visibility
de: Sichtbarkeit

en: Background color
de: Hintergrundfarbe

en: Square
de: Quadrat

en: Duration
de: Dauer

en: Red
de: Rot

en: Style
de: Darstellung

en: Lime
de: Limette

en: Purple
de: Lila

en: Blue
de: Blau

en: Grey
de: Grau

en: Offset
de: Versatz

en: Target
de: Ziel

en: Round
de: Runden

en: Dark
de: Dunkel

en: Icon class
de: Klasse des Icons
