Just Giving API (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Email
am: ኢሜይል

en: Custom
am: ብጁ

en: Maximum length
am: የመጨረሻ እርዝማኔ

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
