Just Giving API (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Password
bg: Парола

en: Country
bg: Страна

en: Email
bg: Е-поща

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Other
bg: Други
