Just Giving API (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Other
bo: གཞན

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: The maximum length of the field in characters.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ཆེས་རིང་བའི་ཡིག་འབྲུའི་ཚད།
