Just Giving API (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Register
gu: નોંધણી

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Other
gu: અન્ય

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: About
gu: વિશે

en: 1
gu: ૧
