Just Giving API (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Country
hi: देश

en: Email
hi: ईमेल

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Other
hi: अन्य

en: Maximum length
hi: अधिकतम लंबाई

en: About
hi: के बारे में

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर

en: The maximum length of the field in characters.
hi: अक्षरों में क्षेत्र की अधिकतम लंबाई
