Just Giving API (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Register
kk: Тіркеу

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Other
kk: Басқа
