Just Giving API (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: About
km: អំពី

en: The maximum length of the field in characters.
km: ប្រវែង​អតិបរមា​របស់​វាល​គិត​ជា​តួអក្សរ ។
