Just Giving API (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Register
mr: नोंदणी

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Country
mr: देश

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Email
mr: ईमेल

en: Postcode
mr: पोस्टकोड

en: Maximum length
mr: कमाल लांबी
