Just Giving API (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Password
oc: Senhal

en: Country
oc: País

en: Event
oc: Eveniment

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Custom
oc: Personalizat

en: Other
oc: Autre

en: Maximum length
oc: Talha maximala

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: About
oc: A prepaus

en: Page Type
oc: Tipe de pagina

en: The maximum length of the field in characters.
oc: La longor maximala del camp en nombre de caractèrs.
