Just Giving API (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Register
sk: Registrovať

en: Password
sk: Heslo

en: Country
sk: Krajina

en: Event
sk: Podujatie

en: Email
sk: E-mail

en: Custom
sk: Vlastná

en: Other
sk: Ostatné

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: About
sk: Informácie o

en: Page Type
sk: Typ Stránky

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: The maximum length of the field in characters.
sk: Maximálna dĺžka poľa v znakoch.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.
