Just Giving API (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Other
sq: Tjetër

en: About
sq: Informacione
