Just Giving API (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Password
sr: Лозинка

en: Country
sr: Земља

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Placeholder
sr: Резервисано место
