Just Giving API (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Country
th: ประเทศ

en: Email
th: อีเมล

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Postcode
th: รหัสไปรษณีย์

en: Other
th: อื่นๆ

en: Maximum length
th: ความยาวสูงสุด

en: About
th: เกี่ยวกับ
