Just Giving API (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Register
ar: التسجيل

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Country
ar: الدولة

en: Event
ar: الحدث

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Custom
ar: مخصص

en: Other
ar: آخر

en: Maximum length
ar: أقصى طول

en: About
ar: حول

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: The maximum length of the field in characters.
ar: أقصى طول للحقل بعدد الحروف.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ar: النص الذي سيظهر في داخل الحقل حتى يتم إدخال القيمة. غالبًا ما يكون هذا التلميح قيمة العينة أو وصفًا موجزًا للتنسيق المتوقع.
