Just Giving API (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Password
az: Parol

en: Country
az: Ölkə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Other
az: Digər

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: About
az: Haqqında

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.
