Just Giving API (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Password
be: Пароль

en: Country
be: Краіна

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Other
be: Іншыя

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: About
be: Аб

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: The maximum length of the field in characters.
be: Максімальная даўжыня поля ў сімвалах.
