Just Giving API (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Password
bs: Lozinka

en: Country
bs: Zemlja

en: Event
bs: Događaj

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Maximum length
bs: Maksimalna dužina
