Just Giving API (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Register
el: Εγγραφή

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Country
el: Χώρα

en: Event
el: Συμβάν

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Other
el: Άλλο

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: About
el: Περί

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: The maximum length of the field in characters.
el: Το μέγιστο μήκος του πεδίου σε χαρακτήρες.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.
