Just Giving API (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Country
eo: Lando

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Custom
eo: Propra

en: Other
eo: Alia

en: Maximum length
eo: Maximuma longo

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
