Just Giving API (8.x-1.0) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Country
ga: Tír

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Postcode
ga: Cód Poist

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne
