Just Giving API (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Title
gl: Título

en: Register
gl: Rexistrar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Country
gl: País

en: Event
gl: Evento

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Custom
gl: Personalizado

en: Other
gl: Outro

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: About
gl: Información

en: The maximum length of the field in characters.
gl: A lonxitude máxima do campo en carácteres.
