Just Giving API (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Register
he: הרשמה

en: Password
he: סיסמה

en: Country
he: מדינה

en: Event
he: אירוע

en: Email
he: דוא"ל

en: Custom
he: מותאם

en: Other
he: אחר

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: About
he: אודות

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: The maximum length of the field in characters.
he: מספר התווים המירבי בשדה.
