Just Giving API (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Country
hy: Երկիր

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: The maximum length of the field in characters.
hy: Դաշտի սիմվոլների առավելագույն երկարությունը:
