Just Giving API (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Register
jv: Ndaftar

en: Password
jv: Sandhi

en: Country
jv: Negara

en: Custom
jv: Kostum

en: Other
jv: Liyané

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: About
jv: Ngenani

en: The maximum length of the field in characters.
jv: Dawané field maksimum nang satuan karakter.
