Just Giving API (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Register
ml: അംഗത്വമെടുക്കുക

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Maximum length
ml: പരമാവധി നീളം
