Just Giving API (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Password
mn: Нууц үг

en: Country
mn: Улс

en: Email
mn: Имэйл
