Just Giving API (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Register
ne: दर्ता

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Email
ne: ईमेल

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: About
ne: बारेमा

en: 1
ne: १
