Just Giving API (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Password
fa: رمز

en: Country
fa: کشور

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Other
fa: ساير

en: Maximum length
fa: حداکثر طول

en: About
fa: درباره

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: The maximum length of the field in characters.
fa: حداکثر طول میدان به کاراکتر.
