Just Giving API (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Register
sl: Registracija

en: Password
sl: Geslo

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: About
sl: O modulu
