Just Giving API (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Password
ug: پارول

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Other
ug: باشقا

en: About
ug: ھەققىدە
