Just SMTP (8.x-2.0-beta2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: On
lv: Aktīvs

en: Password
lv: Parole

en: Mail
lv: Pasts

en: Off
lv: Izslēgts

en: Install options
lv: Instalācijas uzstādījumi

en: SMTP server settings
lv: SMTP servera uzstādījumi

en: SMTP port
lv: SMTP ports
