Just SMTP (8.x-2.0-beta3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: On
el: Ανοικτό

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Off
el: Κλειστό
