Just SMTP (8.x-2.0-beta3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: On
ta: சரி

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Off
ta: இல்லை
