Just SMTP (8.x-2.0-rc1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: On
fa: روشن

en: Password
fa: گذرواژه

en: Mail
fa: ارسال پست

en: Off
fa: خاموش
