JW Player (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Enable
ps: سالول

en: Tag
ps: بچوۍ

en: None
ps: هېڅ يو

en: default
ps: تلواله

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی
