JW Player (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: List
cy: Rhestr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enable
cy: Galluogi

en: None
cy: Dim

en: default
cy: rhagosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder
