JW Player (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: List
da: Vis

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enable
da: Aktivér

en: None
da: Ingen

en: default
da: standard

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Bottom
da: Bund

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Installed correctly
da: Installeret korrekt

en: Client
da: Klient

en: Machine name
da: Internt navn

en: Add new preset
da: Tilføj nyt forvalg

en: Delete preset
da: Slet forvalg

en: pixels
da: pixel

en: Machine-readable name
da: Internt navn
