JW Player (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Tag
ta: ஒட்டு

en: None
ta: இல்லை

en: default
ta: இயல்புநிலை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Top
ta: மேல்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி

en: Machine-readable name
ta: இயந்திரக்குறியீட்டுப் பெயர்
