JW Player (8.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: List
bn: তালিকা

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enable
bn: কার্যকর

en: None
bn: একটিও নয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
