JW Player (8.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Tag
ka: ტეგი

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
