JW Player (8.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: List
ja: リスト

en: Description
ja: 説明

en: Enable
ja: 有効

en: Enabled
ja: 有効

en: Tag
ja: タグ

en: None
ja: なし

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Top
ja: トップ

en: Email
ja: メール

en: Bottom
ja: ボトム

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Installed correctly
ja: 正しくインストールされました

en: Client
ja: クライアント

en: Advertising
ja: 広告

en: Skin
ja: スキン

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: pixels
ja: ピクセル

en: Sharing
ja: 共有

en: Description: @desc
ja: 説明: @desc

en: Machine-readable name
ja: システム内部名称

en: Manage presets
ja: プリセットの管理

en: Preview image style
ja: 画像スタイルのプレビュー

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: Responsive
ja: レスポンシブ

en: Adds a theme function which allows theme developers to use the JW Player
ja: テーマ開発者にJW Playerを使えるようにするテーマ関数を追加します。
