JW Player (8.x-1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Email
eo: Retmesaĝo
