JW Player (8.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: List
fa: فهرست

en: Description
fa: توضیحات

en: Enable
fa: فعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Tag
fa: برچسب

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Top
fa: بالا

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Bottom
fa: پایین

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Client
fa: مشتری

en: Skin
fa: پوسته

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: pixels
fa: پیکسل

en: Sharing
fa: اشتراک‌گذاری

en: Description: @desc
fa: شرح: @desc

en: Machine-readable name
fa: اسم قابل فهم توسط ماشین

en: Preview image style
fa: پیش‌نمایش سبک تصویر

en: Weight for @title
fa: وزن @title
