JW Player (8.x-1.0-beta4) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: List
fil: Listahan

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Client
fil: Kliyente
